Neglected Fields

Grupas, ar kurām “NeglectedFields” uzstājās kopā

Written on 21.06.2016   By   in Bez tēmas

Latviešu grupas “NeglectedFields” darbības laikā tās vārds izskanēja it visur pasaulē, sākot no mazajām Baltijas valstīm un beidzot līdz pat lielvalstīm.

Pateicoties šai popularitātei, grupa bieži  vien koncertēja arī ar citām grupām, piemēram, ar igauņu grupu “Horricane”, ar pašmāju grupu “Legacy ID”,ar ASV mūzikas grupu “Incantation”, ar Zviedrijas mūzikas grupu “Tiamat”, ar Beļģijas grupu “Ancient Rites”, ar Norvēģijas mūzikas grupu “DimmuBorgir”, ar Somijas grupu “ImpaledNazarene” u.c.

Igauņu mūzikas grupa “Horricane” tika dibināta 2002. gadā, pateicoties pazīstamiem mūziķiem. Arī “Horricane”, salīdzinot ar grupu “NeglectedFields”, savas dziesmas sacerēja un izpildīja nāves metāla stilā. Pirmais albums, ko grupa izdeva 2003. gadā, bija albums “Terrorin Tartu”. Kopā ar šo grupu “NeglectedFields” uzstājās mūzikas klubā “Melnā Piektdiena”, kurš atrodas Rīgā, Brīvības ielā 193c.

Šī mūzikas grupa “Horricane” pastāv vēl šobrīd. Pavisam nesen tā izdeva mūzikas albumu “SyntheticForms” (2016).

Ar pašmāju progresīvo metāla un roka grupu “Legacy ID” grupa “NeglectedFields” arī uzstājās kopā mūzikas klubā “Melnā Piektdiena”. “Legacy ID” ir pavisam jauna mūzikas grupa, tā pastāv tikai dažus gadus. Grupā ir četri dalībnieki (mūziķi) – Artis Apinis (ģitāra), Andis Jēkabsons (vokāls), Ivars Logins (bungas) un Andrejs Nikitins (bass).

ASV mūzikas grupa “Incantation” tika dibināta Džonstaunā, Pensilvānijā 1989. gadā, kad nāves metāls sāka kļūt populārs.Šo grupu var uzskatīt par vienu no nāves metāla pamatlicējiem.

Grupa savas pastāvēšanas laikā ir izdevusi desmit studijas albumus un tik pat daudz arī mini albumus, kā arī dažādus koncertu ierakstus. Karjeras laikā grupa koncertējusi gandrīz visos pasaules kontinentos. Pavisam nesen (2016. gada 26. aprīlī) grupa uzstājās populārajā Rīgas klubā “Naklab”. Ja Tev ir kaut kāda interese par kādreizējiem Rīgas klubiem, tad ieskaties “Casablanca” un “EdHardyClub”.

Mūzikas grupa “Incantation” pastāv vēl šobrīd; pavisam nesen tā nosvinēja 25 gadu jubileju.

  1. gadā Zviedrijā, precīzāk, Stokholmā, tika dibināta grupa “Tiamat”. “Tiamat” arī ir nāves metāla grupa. Viņu debijas disks “SumerianCry”, kas tika izdots 1989. gadā, bija ieturēts tipiskās zviedru nāves metāla tradīcijās. “Tiamat” līderis – JohansHedlunds.

Grupa “NeglectedFields” ir uzstājušies kopā ar tādu mūzikas grupu kā “DimmuBorgir”, kura tika dibināta Norvēģijā 1993. gadā. Šīs grupas dziesmas nav tik brutālas.

“DimmuBorgir” savas pastāvēšanas laikā ir izdevusi ļoti daudzus albumus, piemēram, “Abrahadabra” (2010);“InSorteDiaboli” (2007); “AliveinTorment”(2001); “TrueKingsofNorway” (2000); “SonsofSatanGatherforAttack” (1999)u.c.

Somijas grupa “ImpaledNazarene” tika dibināta 1990. gadā Somijas pilsētā Oulu. Oulu atrodas Botnijas jūras līča krastā un ir lielākā pilsēta Somijas ziemeļu daļā.

Grupa savas pastāvēšanas laikā ir izdevusi diezgan daudz albumu. Kā piemēru var nosaukt albumus “TolComptNorzNorzNorz” (1992), “AllThatYouFear” (2003), “Road to theOctagon” (2010) u.c.

Arī ar visiem plaši pazīstamo un ievērojamo grupu “Ancient Rites” latviešu grupa “NeglectedFields” ir kāpusi kopā uz vienas skatuves. “Ancient Rites” tika dibināta 1988. gadā Beļģijas pilsētā Diest.

Grupa “Ancient Rites” ir izdevusi piecus albumus – “Laguz” (2015), “Rubicon” (2006), “AndtheHordesStoodasOne” (2003), “The First Decade 1989 – 1999” (1999) un “TheDiabolicSerenades” (1994).

Raksts tapis sadarbībā ar online kazino Latvijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *